Деканат

Ігор Олегович Комарніцький – декан Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, кандидат культурології, доцент. Основною сферою наукових інтересів є рекреаційно-дозвіллєва діяльність. Автор 12 наукових публікацій у галузі готельного бізнесу. Забезпечує організаційно-виховну роботу зі студентами інституту. Викладає дисципліни: “Світові ринки рекреаційних послуг”, "Бізнес-планування в готельно-ресторанному бізнесі".

Галина Василівна Ніколайко – доцент, заступник декана Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Фахівець сфери обслуговування в готельно-ресторанному та туристичному бізнесі. Автор понад 20 наукових та методичних праць, з них навчальний посібник “Рекреаційний сервіс”. Викладає дисципліни: “Вступ до фаху”, “Професійна етика бізнесу”.

Ірина Володимирівна Заїчко – старший викладач, заступник декана Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Основною сферою наукових інтересів є фінанси, економіка, менеджмент, бюджетна політика та фінансова політика держави. Автор понад 20 наукових і навчально-методичних робіт. Взяла участь у понад 15 всеукраїнських і міжнародних наукових, науково-теоретичних і практичних конференціях. Викладає дисципліни: “Основи економічної теорії”, “Фінанси”, “Менеджмент індустрії гостинності (Менеджмент і адміністрування)”.

Вікторія Володимирівна Примаметодист вищої категорії Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Випускниця Київського національного університету культури і мистецтв зі спеціальності «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію «Магістра менеджменту готельно-ресторанного бізнесу» (диплом з відзнакою). В інституті працює з 2005 р. Здійснює начально-методичне та документаційне забезпечення діяльності деканату, контролює рух контингенту студентів денної форми навчання Інституту готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Основною сферою наукових інтересів є дослідження соціокультурних аспектів гостинності. Автор 7 наукових публікацій та приймала участь у міжнародних, вітчизняних, наукових та науково-практичних конференціях. Асистент кафедри готельно-ресторанного бізнесу, проводить семінарські та практичні заняття з дисципліни «Історія розвитку готельно-ресторанного бізнесу».

Людмила Вікторівна Рожкова – методист вищої категорії Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Закінчила Київський інститут культури ім. Корнійчука О.Є. в 1983 р. і отримала кваліфікацію «Організатор-методист культурно-освітньої роботи». Працює в КНУКіМ з 1977 р. Здійснює начально-методичне та документаційне забезпечення діяльності деканату, контролює рух контингенту студентів заочної форми навчання Інституту готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

Авторські права 2015 © Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. При копіюванні матеріалів сайту посилання обов'язкове.