Секрети ресторанного бізнесу для першокурсників

Знайомство першокурсників із ресторанним бізнесом продовжується. У рамках ознайомчої практики студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу КНУКіМ з метою поглиблення знань про майбутню професію відвідали ресторан Дмитра Борисова «RONIN», абсурд-паб «Barduck», кав’ярню «Шоколадниця» та сімейне кафе «Моменти».

Гастротур першокурсників

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. У цьому переконалися і студенти першого курсу Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу в рамках ознайомчої практики , «відправившись» в гасторотур по ресторанах та готелях міста Київ.

Ознайомчу практику студентів 1 курсу напряму підготовки «Туризм» – розпочато!

7 грудня 2016 року в студентів 1 курсу групи Т-36 напряму підготовки «Туризм» стартувала ознайомча практика. Введення студента у світ туризму, закладення фундаменту поступового пізнання складного туристичного явища є надважливим та водночас цікавим завданням.

Погляд на Україну через світлини

Першокурсники Кафедри міжнародного туризму Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв разом із своїми кураторами Аллою Гаврилюк та Христиною Плецан відвідали XVIII Міжнародну фотовиставку газети «День».

Творча зустріч із Богданою Олександровською та Тетяною Логуш

В університеті культури відбулась тематична зустріч з авторкою книги «Із Тарасом – через Морок», ідеологом історико-патріотично-мистецького проекту «Герої нації», переможницею міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Богданою Олександровською та громадською діячкою, засновницею міжнародного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики і творів для дітей «Коронація слова» Тетяною Логуш.

Вітчизняний туризм на тлі сучасності

У день святкування Міжнародного дня студентів активна студентська молодь першого курсу Кафедри міжнародного туризму Київського національного університету культури і мистецтв та викладачі кафедри: Володимир Антоненко, Алла Гаврилюк і Христина Плецан зустрілись із секретарем Комітету, головою підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Анною Романовою.

«Brain-ринг»

Уже не перший рік КНУКіМівці різних факультетів змагаються за звання справжніх інтелектуалів. На цей раз, аби продемонструвати потужний рівень знань, в ерудиційно-розважальній грі брейн-ринг взяла участь креативна молодь Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

«Мова нації – в серці кожного!»

Важливою складовою формування професійних компетенцій майбутніх фахівців з туристичної діяльності – є науково-педагогічна та виховна робота викладачів Кафедри міжнародного туризму КНУКіМ зі студентською молоддю. Вагоме місце у процесі такої науково-практичної та творчої взаємодії посідає інститут кураторства.