Гастротур першокурсників

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. У цьому переконалися і студенти першого курсу Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу в рамках ознайомчої практики , «відправившись» в гасторотур по ресторанах та готелях міста Київ.

В перший день практики майбутні готельєри та ресторатори відвідали 4-зірковий бізнес готель «Holiday Inn Kiev» – найвідоміший бренд мережі InterСontinental Hotels Group (IHG).

Екскурсійні мандри першокурсників розпочались зі знайомства із тренінг-менеджером Дариною, яка з приємністю ознайомила студентів зі структурою готелю, його номерним фондом, категоріями номерів: «Стандарт», підвищеного комфорту «Еxecutive», «Люкс», їх завантаженням, підбором персоналу і в тому числі з фішкою готелю «меню подушок».

Студенти під час знайомства з готелем почули відповіді на питання, що турбували їх, та отримали запрошення на роботу після закінчення вишу. На завершення тренінг-менеджер розповіла молоді про соціальні ініціативи готелю щодо захисту навколишнього середовища, а також програми мотивації працівників, заохочення кращих співробітників місяця, року такі як путівки в різноманітні країни за рахунок готелю.

Другий день гастротуру був ознаменований зустріччю з успішним та креативним ресторатором Михайлом Поплавським в еко-ресторані «Батьківська хата».

Першокурсникам був проведений майстер – клас щодо ведення ресторанного бізнесу , відкриття сучасних форматів підприємств, прийняття нестандартних рішень.

Зустріч з такою яскравою особистістю це незабутня подія для кожного студента, адже Михайло Михайлович не просто дав слушні поради, а й життєві настанови, як справжній батько. Також для першокурсників була проведена екскурсія рестораном та ознайомлення з його діяльністю. Майбутнім рестораторам випала нагода продигустувати страви закладу і продукти з фермерського господарства Михайла Поплавського, які використовуються під час приготування блюд в еко- ресторані « Батьківська хата».

Третій день практики був насичений враженнями від п’ятизіркового Бутік-готелю “Опера” який здивував студентів першого курсу ФГРіТБ , елегантністю та розкішшю, теплим прийомом та атмосферою гостинності.

Менеджером готелю Тетятою Бабійчук була проведена презентація щодо історії готелю, номерного фонду, в тому числі й про тематичні номери, а саме марокканський, італійський, французький, єгипетський, американський, російський. Дизайн кожного з них представляє багату культуру цих країн. Не аби як, студентів також вразила інформація про належність готелю до Міжнародної асоціації якості, яку вони щорічно підтверджують за результатами відвідування таємного гостя з асоціації. Тетяна також поділилась з першокурсниками способами мотивації персоналу на прикладі бутік-готелю «Опера». Презентація супроводжувалась частуванням студентів чаєм, кавою та смаколиками, що ще більше створило доброзичливу атмосферу комфорту від персоналу готелю.

Упродовж всього захоплюючого гастротуру практикантам було цікаво довідатись про брендові та новітні стандарти в обслуговуванні гостей.