Секрети ресторанного бізнесу для першокурсників

Знайомство першокурсників із ресторанним бізнесом продовжується. У рамках ознайомчої практики студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу КНУКіМ з метою поглиблення знань про майбутню професію відвідали ресторан Дмитра Борисова «RONIN», абсурд-паб «Barduck», кав’ярню «Шоколадниця» та сімейне кафе «Моменти».

Ресторан Дмитра Борисова «RONIN» – перший в Україні ресторан японсько-перуанської кухні.

Для студентів університету культури керуюча закладу Катерина Гулій провела цікаву екскурсію, поділившись професійним досвідом. Особливу увагу пані Катерина звернула на масштаби закладу та його концепцію, в основі якої крім гарно підібраних продуктів, японських та південноамериканських технологій приготування їжі домінує сімейна, по-справжньому тепла атмосфера в колективі.

Менеджер також розповіла гостям про секрети побудови успішного бізнесу, який, за словами керуючої, криється у використанні мoжливocтeй cучacниx iнфoрмaцiйниx тexнoлoгiй тa oрiєнтуванні нa фoрмувaння ocвiчeнoї, гaрмoнiйнo рoзвинeнoї ocoбиcтocтi, здaтнoї дo пocтiйнoгo oнoвлeння знaнь, прoфeciйнoї мoбiльнocтi тa швидкoї aдaптaцiї дo змiн i рoзвитку в ресторанній cфeрi, у гaлузяx тexнiки, тexнoлoгiй, cиcтeмax упрaвлiння тa oргaнiзaцiї прaцi в ресторані.

Студенти ознайомились з місцями організації технологічних процесів, що дає уяву про організацію ведення ресторанного господарства, дізнались чимало інформації про асортимент страв, спосіб їх приготування та подачі, побачили на власні очі всі виробничі приміщення ресторану й отримали відповіді на усі питання, що цікавили молодь.

Для знайомства із модерними закладами громадського харчування першокурсники завітали в абсурд-паб «Barduck».

Студенти були вражені незвичайним інтер’єром з незліченною кількістю яскравих деталей, оригінальною барною стійкою, цікавим меню – усі, що створює незабутню та особливу атмосферу в барі. Проте особливі емоції викликала «родзинка» закладу – жива качка.

Для студентів, які мріють пов’язати своє життя із кондитерською сферою, організували екскурсію одним із закладів мережі кав’ярень «Шоколадниця» – кафе «Шоколадниця».

Майбутніх рестораторів радо зустріла менеджер Анастасія та поділилась досвідом щодо організаційної структури кав’ярні, стандартів обслуговування, вимог до персоналу, системи мотивації працівників, використання інноваційних методів приготування.

Першокурсники добре проявили себе, допомагаючи працівникам і ставлячи чимало запитань, тож отримали від закладу пропозиції працевлаштування.

Завершальним етапом знайомства із обраним фахом студентів став візит у Сімейне кафе «Моменти».

Зайшовши у заклад, студенти занурились у домашню атмосферу, створену ненав’язливим інтер’єром, адже в основі концепції кафе – перш за все, сімейні цінності і бажання подарувати та зберегти в пам’яті гостей спогади про приємні моменти життя. Майбутні ресторатори зазирнули на кухню закладу, познайомилися із шеф-кухарем та робочим персоналом «Моменту».

Екскурсія закладами громадського харчування Києва справила приємне враження на молодь КНУКіМ та допомогла майбутнім рестораторам поринути у світ їх майбутнього фаху і відчути справжню робочу атмосферу ресторанного бізнесу.