Кафедра готельно-ресторанного бізнесу

Валентина Андріївна Русавськазавідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу, кандидат історичних наук, професор кафедри, заслужений працівник культури України. Фахівець з питань культури гостинності, сервісної діяльності, фізіології та гігієни харчування, технології продукції ресторанного господарства, організації ресторанного господарства, управління якістю продукції ресторанного господарства. Є автором понад 70 праць наукового та навчально-методичного характеру, в тому числі навчальних посібників: «Гостинність в українській традиційній культурі», «Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства», «Вчення про харчування (Базові матеріали про культуру харчування)». Організовує адміністративну, методичну, наукову та виховну роботу.

Основними завданнями навчальної діяльності кафедри готельно-ресторанного бізнесу є підготовка кваліфікованих фахівців готельно-ресторанного бізнесу, які в результаті навчання отримують професійні знання про організаціюта надання послуг в галузі готельно-ресторанного бізнесу; вміння організовувати технологічний процес на виробництві та забезпечувати його ефективність, належний рівень якості продукції та послуг у закладах готельно-ресторанного бізнесу; здатність використовувати професійні знання та практичні навички для впровадження інноваційних технологій в галузі для вдосконалення роботи підприємств готельно-ресторанного бізнесу.

Це дає змогу випускникам працювати на підприємствах ресторанного і готельного господарства різних форм власності та їх структурних підрозділах на посадах: директор готелю; директор ресторану; менеджер готельно-ресторанного бізнесу; головний адміністратор служби прийому та розміщення у готелі; головний адміністратор ресторану; завідувач виробництвом ресторану; головний інженер готелю; метрдотель ресторану; завідуючий виробництвом продукції ресторанного господарства; спеціаліст по реалізації та споживанню продукції ресторанного господарства; спеціаліст стандартизації, сертифікації та якості ресторанних та готельних послуг; спеціаліст-аналітик.

Адреса кафедри: вул. Щорса, 36, каб. 210, 
тел.: (044)285-41-16

Авторські права 2015 © Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. При копіюванні матеріалів сайту посилання обов'язкове.