Кафедра міжнародного туризму

Євген Вікторович Козловський – в.о. завідувача кафедри міжнародного туризму, кандидат наук з державного управління, доцент. Фахівець в галузі державного регулювання розвитку туризму. Автор понад 30 наукових праць з державного управління, проблем розвитку туристичної діяльності в Україні. Викладає дисципліни: “Інформаційні системи і технології в туризмі”, “Соціологія туризму”, “Управління розвитком туризму”, “Правове регулювання туристичної діяльності”. Нагороджений Почесним дипломом Апарату Верховної Ради України.

Основним завданням навчальної діяльності кафедри міжнародного туризму є підготовка за новітніми технологіями висококваліфікованих фахівців з теорії та практики туристичного обслуговування, формування в студентів практичних навичок вирішення актуальних проблем, які виникають в процесі управління туристичним підприємством.
На кафедрі реалізується сучасна ступенева підготовка студентів за освітньо-кваліфікаційними рівнями “Бакалавр”, “Спеціаліст” та “Магістр”, що дозволяє випускникам кафедри в подальшому виконувати на високому професійному рівні наукові, навчальні та дослідні напрями роботи.

Адреса: м. Київ, вул. Щорса, 36, ауд. 103.
тел.: (044)285-78-84

Авторські права 2015 © Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. При копіюванні матеріалів сайту посилання обов'язкове.