Лабораторія професійної і практичної підготовки

Ірина Володимирівна Заїчко – завідувач лабораторії практичної підготовки факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, старший викладач. Основною сферою наукових інтересів є фінанси, економіка, менеджмент, бюджетна політика та фінансова політика держави. Автор понад 20 наукових і навчально-методичних робіт. Взяла участь у понад 15 всеукраїнських і міжнародних наукових, науково-теоретичних і практичних конференціях. Викладає дисципліни: “Основи економічної теорії”, “Фінанси”, “Менеджмент індустрії гостинності (Менеджмент і адміністрування)”.

Маргарита Миколаївна Ісаєнко – старший лаборант лабораторії практичної підготовки факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. На кафедрі працює з 2009 року. Здійснює організаційну діяльність з питань підготовки лабораторії до практичних занять студентів та документаційного забезпечення роботи кафедри. Асистент кафедри, проводить семінарські та практичні заняття з дисципліни “Менеджмент індустрії гостинності (Менеджмент і адміністрування)”.